2009. július 10., péntek

Digitális használati utasítás 2.

Funkció és forma?

Amint láthatja, nem láthat semmi, így ebben az esetben igazán nem mondható el, hogy a termék formája igazodott a funkciójához, hiszen nincs formája. Persze lehetne formája, hiszen mióta léteznek placebo hatású „gyógyszerek”, azóta bármit vagy éppen semmit is bele lehet tenni egy kapszulába. Munkatársaink felmérést készítenek, van-e igény arra, hogy az Agynyomtató telepítésében részt vegyen egy kapszula. Így talán könnyebben áll rá az emberi agy arra, hogy még több dolgot befogadjon a világból (ezt a funkciót a hamarosan piacra kerülő Agyszkenner fogja végezni), valamint arra, hogy mindent, ami megfordul az emberben gondolatként, azt kinyomtassa.

Szenvedélyünk az agynyomtatás

Hamarosan mindenki ezt skandálja majd, csak cégünk egyelőre szűkös forrásokból működik, így ilyen jellegű médiakampányra sajnos jelenleg nincs keret. Fontos kérdés persze, hogy baj-e, hogy még nem mutattuk be magunkat a médiában, lehet, hogy ez így is van jól. De mire jó egyáltalán az Agynyomtató? Nos, sokak szerint semmire. Olyan emberek mondják ezt persze, akik nem néznek tovább az orruknál. Az Agynyomtató egyszerre lehet a világ legpozitívabb, de sajnos egyben a legnegatívabb találmánya is, ezért egyelőre csak a korlátozott demó verzióját adja ki cégünk.

Definíció

Az Agynyomtató egy olyan szerkezet, amely felhasználására a használati utasítás elolvasása után minden emberi lény (az állatkísérletek még folynak) képes lesz, s élete minden pillanatában, mikor szükségét érzi, használatba veheti az egész világot behálózó Brainprinter hálózaton keresztül. Szerkezetünk olyan intelligens, hogy bizonyos alapvető készségek feltelepítése újakat generál, így folyamatos újdonság a fejlesztők számára is, hogy mikre képes az Agynyomtató. Hogy minden program biztonságosan fusson a gépen, valamint hogy ne okozzon zavart a világban túlzott felkészültsége, fejlesztői gárdánk kiválasztott egy embert, aki minimális ellenszolgáltatásért teszteli a jövő kommunikációs eszközét. A tesztelés közben történtekről, valamint az Agynyomtató és a tesztalanyunk között szövődő kapcsolatról ezen az internetes oldalon olvashatnak hamarosan.

2 megjegyzés:

Creative Commons License
agynyomtató by Balázs Greiner is licensed under a Creative Commons Nevezd meg!-Ne add el!-Ne változtasd! 2.5 Magyarország License.